http://bio-krby.net/
 
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet

Navigace: Bio-krby. Biolíh -> Výhody Bio-krbů

Výhody Bio-krbů

 

Bio-krby a jejich využití  

Naše moderní Bio-krby na biolíh jsou jedinečnou možností, jak proteplit každý panelákový byt bez nutnosti použití komínu. Každý Bio-krb funguje na principu spalování biopaliva. Při tomto spalování se neuvolňují žádné zápachy či splodiny. Bio-krby jsou vhodné jak na stůl, tak i na stěnu. Teplo Bio- krbů je na rozdíl od elektrických krbů teplé a opravdu hřeje. Každý bio-krb je vyroben z kvalitních a nezávadných materiálů, ať již se jedná o keramický či kovový bio-krb. 

Novinka u bio-krbů spočívá především v technologii, která Vám umožní dopřát si bio-krb i tam, kde to dříve nebylo reálné. BIO KRBY - bez komínu, zápachu, dýmu, nebezpečných spalin a bez úklidu. Tento druh bio-krbů spaluje speciální bio alkohol - biolíh. Výsledkem hoření je jen CO2 a H2O, tedy kysličník uhličitý a voda. Průměrný výkon bio-krbů je 3 - 4 kW. Nejedná se tedy o pouhou dekoraci. 

V nabídce máme designové  bio-krby  vhodné jak do moderních interiérů, tak i několik venkovních variant.  
   

 


Bio krby Levně

 
Proč Bio-krby? Naše kvalitní Bio krby jsou levné. Tyto Bio-krby Vám poskytnou nejen optické potěšení ze živého ohně, ale Váš domov doslova i proteplí. Bio-krby jsou vhodné jako doplňkový zdroj tepla, hlavně v jarních a podzimních měsících. Zapálit Bio-krb můžete kdykoli zatoužíte po nezaměnitelném pohledu do hořících plamenů. Bio-krb to Vaše teplo domova. Bio-krby video   

 

 

 


Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.